eet

EET na e-shopech

Je začátek nového roku a s tím samozřejmě souvisí i nějaké novinky. Jednou z nich je také EET na e-shopech. Mezi tuto novinku ale patří také jedna nepříjemná – můžete totiž zaplatit pokutu, pokud na e-shopu nebudete mít uveřejněno, že se Vás EET týká. Tato povinnost platí pro e-shopy, které přijímají evidované tržby. Kdo informaci na svém e-shopu nezveřejní, a to na viditelném místě, hrozí mu pokuta 50 tisíc.

Více Informací

9 důvodů proč si vybrat zrovna nás jako svého marketingového poradce

V oblasti SEO a online marketingu obecně máme již více, jak 10 letou praxi během které jsem prošli mnoha školeními / kurzy / agenturami a pod rukou nám prošlo již více jak 800 internetových projektů (a to vždy s maximální spokojeností všech našich klientů). Jsme ti, kteří odvedou kvalitní a očekávanou práci a motivaci nám dodává případný zisk a hlavně vidina spokojeného klienta.

Více Informací

Naše reference mluví za naši práci - Rádi připravíme i Váš projekt

 • Společnost Kicero Group s.r.o. pro mne zhotovila nové www stránky – www.hub-trade.com. S jejich designem a celkovým provedením jsem velmi spokojen. Zejména oceňuji profesionální přístup ředitelky Yvety Szabóové při jejich tvorbě. Tuto společnost a její aktivity mohu všem jen doporučit.
  Hub-Trade.com
  Ing Karel Hub,CSc.
 • Společnost Kicero Group pro nás dokázala v rekordně krátkém čase vytvořit moderní, svěží, přehledné a uživatelsky přívětivé webové stránky. Již po krátké době od spuštění jsme zaznamenali neuvěřitelné snížení míry okamžitého opuštění a zvýšení poptávek. Vzhledem k maximální spokojenosti jsme navázali spolupráci i v dalších projektech. Oceňujeme především rychlost, kvalitu i profesionalitu celého týmu a můžeme jen a jen doporučit
  Datascan.cz
  Ing. Jana Fillová
 • Společnost Kicero group pro nás dokázala v rekordně krátkém čase vytvořit velmi složitý e-shop. K naší zakázce přistoupili s velmi intenzivním nasazením a samotná realizace probíhala během víkendu i nočních hodin. Pana Púčika velmi oceňujeme za vstřícnou a pohotovou komunikaci. Jeho tým si dokázal poradit s velmi šibeničním termínem i dalšími nestandardními požadavky. Děkujeme za spolupráci.
 • S KiceroGroup jsme připravovali nový web Fruitisimo v několika jazykových mutacích. Webové stránky byly připraveny velmi rychle, dodatečné požadavky byly zapracovány prakticky obratem. Na spolupráci se nám líbí také rychlost s jakou jsou řešeny naše požadavky a dotazy.
  Fruitisimo.cz
  Veronika Horská
 • Společnost Kicero nám vytvořila webové stránky v rekordně krátkém čase – prakticky ze dne na den vznikl náš nový web. Velmi oceňuji rychlost a kvalitu zpracování.
  Home Office Bistro
  Hana Bártková
 • Vytváření webových stránek v sobě skrývá velkou dávku představivosti. S Kicero Group, v čele s panem Púčikem, si můžete být jisti, že se z Vašich pouhých představ zrodí něco originálního, dokonalého a v rekordně krátkém čase. Kicero Group tvoří odborníci, kteří svoji práci dělají rádi a s velkým nasazením.
  Brabec-consulting.cz
  JUDr. Lenka Brabcová
 • Děkuji společnosti Kicero Group za skvělou spolupráci při vytváření nového responzivního webu. Profesionální servisní tým nám zajišťuje pravidelnou komunikaci i následný servis a výborné dlouhodobé SEO výsledky nám přivedli nové zákazníky. Doporučuji.
  Hydroizolace-minar.cz
  Jiří Novotný
 • Se společností KICERO spolupracujeme na několika projektech. Spolupráce je vedena korektním způsobem a navrhovaná technická řešení jsou na vysoké odborné úrovni. Hlavní je však zpětná vazba od našich zákazníků na provedené změny, která je velmi pozitivní.
  Guns-Trade.cz
  Lubomír Havelka Jednatel
 • Spolupráci se společností Kicero Group mohu za celý náš tým doporučit. Skvělá komunikace, vysoká profesionalita, originální přístup, opravdu rychlé reakce na každou naší požadovanou změnu a perfektní proškolení do systému.
  AquamarineSpa.cz
  Tereza Čerešňová
 • Nový profesionální web a  perfektní cílené SEO od společnosti Kicero Group splnilo mé očekávání.  Zacílené SEO přesně na výkon a konverze přivádí spousty nových klientů každý den. Díky profesionálně odvedené práci jsme prakticky všude na top pozicích, vysoký konverzní poměr a kvalitní práce. Mohu jen doporučit.
  healthclubdiplomat
  Healthclubdiplomat.cz
  Petr Nešpor - Jednatel
 • Společnost Kicero Group s.r.o. se nám postarala o kompletní návrh, realizaci, proškolení a následný servis naprosto perfektně. Jako velmi zaneprázdněná podnikatelka si nejvíce ceníme možnosti komunikace a vyřizování důležitých věcí i v nočních hodinách.
  Bedrníček.cz
  Marta Adamová - Bedrníček.cz
 • Děkuji společnosti Kicero Group za profesionální a naprosto rychlé vytvoření webového portálu, skvělá komunikace a super team. Doporučuji.
  VímKdeBydlím.cz
  Petr Průcha - Jednatel
 • Lidé z Kicera nám udělali velmi funkční a obsáhlý portál www.suicideangels.cz. Spolupráci s Kicerem si nemohu vynachválit. Ochota, rychlost, flexibilita. Mám hodně zkušeností s tvorbou webu u jiných společností a opravdu nikde jsem se nesetkala s tak vstřícným přístupem. Možná je to ta mladá krev co to vede, těžko říct. Každopádně lidé na svém místě.Doporučuji
  Monika - Ředitelka projektu
 • Děkujeme moc za rychlé zpracování našich webových stránek. Rychlé jednání, vstřícná podpora celého týmu, kteří na e-shopu pracovali a snadná administrace i pro méně zdatné uživatele :-)
  Dekorparadise.cz
  Andrea Přikrylová Ředitelka
 • Na rozdíl od jiných firem nám Kicero nabídlo komplexní technologické a personální pokrytí všech obchodních procesů od prvotního oslovení zákazníka až po realizaci finální platby. Nyní můžeme procesy průběžně optimalizovat podle měnících se podmínek na trhu, aniž bychom naráželi na technologická omezení IT infrastruktury.
  eXnico – Centrum pro odvykání kouření
  Marek Čierny - Jednatel