SEO agentura Kicero

SEO je naši hlavní specializací a největším koníčkem. Kvalitní SEO je naší prioritou, posláním a misí – žijeme pro SEO. Máme výborné výsledky a reference, o které se s Vámi rádi podělíme.

co je to SEO?

Optimalizace pro vyhledávače (SEO – search engine optimalization) je pojem, kterým se dnes ohání mnoho laických agentur nebo firem a jejich interpretace a „dělání SEO“ se v mnoha případech zásadně liší od jeho skutečného významu a mnohdy se mění v téměř zbytečnou práci, či honbu klienta za tím být první ve vyhledávačích na jedno, často velmi obecné klíčové slovo.
Vyhledávače, jakými jsou např. Seznam, Yandex nebo Google, využívají obrovské množství svým vlastních parametrů a robotů, pro řazení internetových stránek, které podle jejich posouzení odpovídají nejlépe zadaným dotazům uživatele a nabízejí je ve fulltextových výsledcích. Tyto parametry a jejich důležitost pro vyhledávače se neustále mění a vyvíjí, stejně jako uživatelská zkušenost a rozvoj internetu. V dnešní době je co nejdůležitější, aby fulltextové vyhledávače nabízely jen ty nejrelevantnější odkazy.

Jak uživatelé vyhledávají ve fulltextu?

Stejně tak, jako se vyvíjí výpočetní technika, internet a vyhledávače, vyvíjí se také způsob a systém, jak v dnešní době lidé na internetu vyhledávají. Stále více lidí získává více a více zkušeností v oblasti fulltextového vyhledávání a přechází od krátkých a obecných jednoslovných výrazů (např. Boty), na přesnější a relevantnější vyhledávací dotazy za použití dvou až čtyř klíčových slov a díky tomu získávají relevantnější výsledky a nacházejí lépe to, co hledají.

SEO agentura – Co dokáže ovlivnit správná optimalizace (SEO)?

Pomocí kvalitní SEO je možné ovlivňovat výsledky přirozeného vyhledávání – fulltext a dosáhnout předních pozic, které MUSÍ mít za následek zvýšení Vašich Zisků. Bez této podmínky, je Vám SEO k ničemu, i když jste na prvních pozicích.

 

Jendou nahoře, jednou dole

Pro SEO platí nejvíce rčení „jednou jsi dole, jednou nahoře“. Díky velkému množství parametrů, které vyhledávače vyhodnocují, různě mění a upřednostňují, běžně se stává, že se internetové stránky v průběhu času ve fulltextu posunují směrem nahoru i dolů. Někdy i každý den. Proces těchto změn se nazývá Google Dance a tento proces je naprosto přirozený, nikdo jej nedokáže obejít, či přelstít.Pokud se přeci jen někomu podaří pomocí např. black hat SEO technik, nebo jiných nekalých praktik, dojde po objevení těchto technik ze stran vyhledávačů k sankcím, které mohou vést až k absolutnímu smazání stránek klienta ve vyhledávacích výsledcích.

 

Společnost Kicero Group s.r.o. se zavazuje k dodržování „Etického kodexu SEO“ od Bruce Clay, INC (originální dokument)

Začnete-li spolupracovat s námi na zvýšení Vašich zisků pomocí SEO, nestanete se jen našim klientem, ale našim partnerem.

U všech našich klientů vyhodnocujeme investice do SEO  z pohledu hlavního výkonnostního cíle, nikoliv nepodstatné navýšení návštěvnosti z vyhledávačů nebo zlepšení pozic na irelevantní klíčová slova. 

Ukázka naší práce

Datum Datum
1.1.2014 - 31.1.2014 27.6.2014 - 27.7.2014

Před Po
Míra okamžitého opuštění: 49,15% Míra okamžitého opuštění: 22.18%
Průměrná doba trvání návštěvy: 00:06:29 Průměrná doba trvání návštěvy: 00:08:41
Počet stránek na 1 návštěvu: 5,01 Počet stránek na 1 návštěvu 7.26
Celkový počet návštěv skrz fulltextové vyhledávání: 59 Celkový počet návštěv skrz fulltextové vyhledávání: 265
Míra konverze: 0.00% Míra konverze 6,14%

Nárust návštěvnosti o 449,1%

Zvýšení konverzního poměru o 572%

Snížení míry opuštění o 45.26%

a mnohem více… dopad tržeb a celkového SEO byl podstatně vyšší, než jen statistické výsledky z Google Analytics.

Co je cílem SEO

Hlavním cílem SEO je především získání nových zákazníků, jako u jiných digitálních částí internetového marketingu. Samotné SEO ovšem není o tom, zvýšit pouze pozice na vybraná klíčová slova, ale je to komplexní proces změny a zkvalitnění obsahu, rozložení, struktury stránky, kvalitní organický link-building a mnohem více.

Co Vám můžeme nabídnout

Naše společnost se zaměřuje na komplexní SEO, od návrhu strategie, analýzy klíčových slov, analýzy konkurence až po samotnou realizaci a potřebné úpravy a budování. V současné době nabízíme několik SEO variant dle náročnosti a požadavků našich klientů. Rozhodnete-li se s námi v této oblasti spolupracovat, nevyberete si pouze jednu z mnoha nabídek, ale celý team dobře proškolených a profesionálních SEO specialistů, kteří budou SEO cílit hlavně na zvýšení zisků.

Služby nabízené v rámci SEO aktivit:

SEO služby
SEO Analýzy stránky a konkurence Ano
SEO Audit - behaviorální faktory a jejich zapojení Ano
Navržení SEO strategie Ano
Copywriting - vytváření dlouhodobého kvalitního obsahu Ano
Kontextové SEO a strategie kvalitního obsahu Ano
Psaní PR článků & Blogu Ano
Úprava Meta & struktur Ano
Kvalitní Link-Building - Získávání zpětných odkazů Ano
Úpravy webu podle pravidelných analýz Ano
Dodržování etického kodexu SEO Ano
Nastavení a měření GA Ano
Digitální Analytika Ano
Pravidelný měsíční monitoring Ano
Pravidelný měsíční reporting Ano
Váš osobní asistent na telefonu / e-mailu Ano

Máte zájem o naše SEO služby?

Máte-li zájem o naše služby, zašlete nám nezávaznou poptávku.

Obratem se Vám ozveme a probereme Váš projekt zcela zdarma.

Vaše kontaktní údaje

Vaše Jméno

Email

O jaký typ služby máte zájem?

Zadejte, prosím, kontrolní text do pole níže

captcha

Bližší Specifikace