02

03

Profesionální webové stránky

Responzivní, Reprezentativní, Moderní.

Jeden dokonalý celek

Chci vědět více

replace-4

Ten moment kdy efektivně používáte své webové stránky, nelze srovnat s ničím jiným. V jednoduchosti, efektivitě a s plnou responzivitou získáte více, než kdykoliv předtím. Interaktivní bannery přinesou Vašim stránkám osobitost, design a jedinečnost Vaši prezentace. A to je pouze začátek dokonalosti. Podívejte se detailně na funkce našich webových stránek a nejdete inovace v každém kroku.

Další generace responzivního dizajnu

Získejte náskok proti ostatním díky plně responzivní technologii a špičkovému designu. Responzivní technologie zajistí perfektní zobrazení a detailnost Vašich www stránek jak na stolním počítači, tak tabletu či mobilním zařízení. Cílem responzivního designu je mít jedny – perfektní www stránky pro Vaši prezentaci, bez ohledu na to, jaké zařízení Vaši zákazníci používají. Roční nárust vyhledávání skrz mobilní zařízení je v celosvětovém měřítku v průměru 400% a samotný google responzivní weby zvýhodňuje před konkurencí!

Více o responzívním dizajnu

Krok-2

Fotogalerie a média

Ukážte své fotky a projekty ve skvělém světle.

Odlište se od ostatních a oslovte Vaše budoucí klienty pomocí dizajnových fotogalerií a médií. Již nikdy více nudné a fádní zobrazení. Využijte ve svůj prospěch různých efektů, zobrazení, pohybů, css stylů či neuvěřitelně vypadající parallaxy. Samozřejmostí jsou i videa přehrávaná na pozadí či přímo v produktech. Vždy rozhoduje první dojem.

Krok-3

Interaktivní bannery

Zaujměte na první pohled

imac-01_03

Hýbe se to, bliká to, jezdí to, funguje to! Zaujměte Vašeho zákazníka perfektně promyšlenými interaktivními bannery. Běžné bannery již ztrácejí svou sílu a lehce se přehlíží. Nové pohybující se prvky stáhnou oko a mysl zákazníka právě na Vaše reklamní sdělení a výkon mnohonásobně roste. Je to naprosto jednoduché a funkční. Pouhými 3 kliky můžete začít sestavovat svůj banner stejně jednoduše, jako by jste skládali puzzle. Chtějte být efektivní a používejte nejlepší reklamní mechanismy dneška!

Optimalizace pro vyhledávače

Nasměrujeme k Vám nové zákazníky

Více o našem SEO zde

seo, search engine optimization, optimalizace

Plně validní HTML 5 kod s nejlepšími SEO moduly na světě garantuje maximální výkon Vaší webové prezentace. Všechny námi optimalizované weby mají skvělé výsledky a řadí se na top pozice!

Jazykové mutace

Chcete prodávat i zahranice naši krásné země? Nebo nabízíte lokální služby cizincům?

Mutace
Mutace

Oslovte a komunikujte s klienty v jejich rodném jazyce. Naše webové prezentace umí hovořit neomezeným počtem jazyků. Zde platí stejné pravidla, jako v běžném životě. „Čím víc jazyků umíš, tím víc jsi prodejním webem.” Ovládání jazykových mutací je stejně jednoduché a intuitivní jako přidávání obyčejných textů.

Výkonná a moderní administrace

Čas je příliš drahý na to jej ztrácet složitostmi a hledáním. Naše administrace jsou jednoduché, intuitivní a velmi přátelské.

07
07
infografika-01

Držíme se hesla “V jednoduchosti je síla!”. Totéž platí i o naši administraci. Dlouhé čekání na ajťáka, desítky zbytečně odeslaných emailů a nedostupnost na telefonu je již historií. Změny a úpravy na Vašem novém webu jsou tak jednoduché, jako zvednout telefon a zavolat. Náš back-endový propracovaný editor za Vás vyřeší spousty problémů, jedním klikem jednoduše upravíte text, napojíte galerii, fotky, přidáte odkazy nebo pomocí myši jednoduše a pohodlně upravíte rozložení celé stránky. Editor myslí i na ty z Váš, kteří vládnou tajemnou silou <HTML> jazyka, jednoduchým klikem stačí přepnout do HTML módu a vše si můžete psát sami.

Neomezené designové možnosti

Originální vzhled vždy zaručen

Více Informací

Více slov netřeba, je na čase začít konat.

Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku, kafe platíme my.

Naši největší klienti

Více jak 100 spokojených zákazníků…

 • Společnost Kicero group s.r.o. pro nás vytvořila nové webové stránky www.adstechnologies.cz, se kterými jsme velmi spolkojeni. Jejich designové zpracování předčilo naše očekávání. Oceňujeme zejména vysokou profesionalitu, rychlost, originalitu. O spokojenosti s jejich prací svědčí i naše navázání spolupráce na další projekt. Za nás určitě můžeme doporučit.
  AdsTechnologies.cz
  Zdeněk Pres
 • Skvělá komunikace, vysoká profesionalita, originální přístup to je firma Kicero group s.r.o. Nový web  www.funnyride.cz, je skvěle, designově i funkčně řešen. Díky paní ředitelce Yvetě Szabóové a jejímu týmu vznikl dynamický, moderně a funkčně řešený web. Tímto moc děkujeme.
  FunnyRide.cz
  Zdeněk Pres
 • Společnost Kicero Group s.r.o. pro mne zhotovila nové www stránky – www.hub-trade.com. S jejich designem a celkovým provedením jsem velmi spokojen. Zejména oceňuji profesionální přístup ředitelky Yvety Szabóové při jejich tvorbě. Tuto společnost a její aktivity mohu všem jen doporučit.
  Hub-Trade.com
  Ing Karel Hub,CSc.
 • Společnost Kicero Group pro nás dokázala v rekordně krátkém čase vytvořit moderní, svěží, přehledné a uživatelsky přívětivé webové stránky. Již po krátké době od spuštění jsme zaznamenali neuvěřitelné snížení míry okamžitého opuštění a zvýšení poptávek. Vzhledem k maximální spokojenosti jsme navázali spolupráci i v dalších projektech. Oceňujeme především rychlost, kvalitu i profesionalitu celého týmu a můžeme jen a jen doporučit
  Datascan.cz
  Ing. Jana Fillová
 • Společnost Kicero group pro nás dokázala v rekordně krátkém čase vytvořit velmi složitý e-shop. K naší zakázce přistoupili s velmi intenzivním nasazením a samotná realizace probíhala během víkendu i nočních hodin. Pana Púčika velmi oceňujeme za vstřícnou a pohotovou komunikaci. Jeho tým si dokázal poradit s velmi šibeničním termínem i dalšími nestandardními požadavky. Děkujeme za spolupráci.
 • S Kicero Group jsme připravovali nový web Fruitisimo v několika jazykových mutacích. Webové stránky byly připraveny velmi rychle, dodatečné požadavky byly zapracovány prakticky obratem. Na spolupráci se nám líbí také rychlost s jakou jsou řešeny naše požadavky a dotazy.
  Fruitisimo.cz
  Veronika Horská
 • Společnost Kicero nám vytvořila webové stránky v rekordně krátkém čase – prakticky ze dne na den vznikl náš nový web. Velmi oceňuji rychlost a kvalitu zpracování.
  Home Office Bistro
  Hana Bártková
 • Vytváření webových stránek v sobě skrývá velkou dávku představivosti. S Kicero Group, v čele s panem Púčikem, si můžete být jisti, že se z Vašich pouhých představ zrodí něco originálního, dokonalého a v rekordně krátkém čase. Kicero Group tvoří odborníci, kteří svoji práci dělají rádi a s velkým nasazením.
  Brabec-consulting.cz
  JUDr. Lenka Brabcová

Nechte se inspirovat pro Vaše budoucí plány a nápady, rádi se s Vámi podělíme o ukázku našich prací,