Profesionální webové stránky

Responzivní, Reprezentativní, Moderní.

Jeden dokonalý celek

Chci vědět více

Ten moment kdy efektivně používáte své webové stránky, nelze srovnat s ničím jiným. V jednoduchosti, efektivitě a s plnou responzivitou získáte více, než kdykoliv předtím. Interaktivní bannery přinesou Vašim stránkám osobitost, design a jedinečnost Vaši prezentace. A to je pouze začátek dokonalosti. Podívejte se detailně na funkce našich webových stránek a nejdete inovace v každém kroku.

Další generace responzivního dizajnu

Získejte náskok proti ostatním díky plně responzivní technologii a špičkovému designu. Responzivní technologie zajistí perfektní zobrazení a detailnost Vašich www stránek jak na stolním počítači, tak tabletu či mobilním zařízení. Cílem responzivního designu je mít jedny – perfektní www stránky pro Vaši prezentaci, bez ohledu na to, jaké zařízení Vaši zákazníci používají. Roční nárust vyhledávání skrz mobilní zařízení je v celosvětovém měřítku v průměru 400% a samotný google responzivní weby zvýhodňuje před konkurencí!

Více o responzívním dizajnu

Fotogalerie a média

Ukážte své fotky a projekty ve skvělém světle.

Odlište se od ostatních a oslovte Vaše budoucí klienty pomocí dizajnových fotogalerií a médií. Již nikdy více nudné a fádní zobrazení. Využijte ve svůj prospěch různých efektů, zobrazení, pohybů, css stylů či neuvěřitelně vypadající parallaxy. Samozřejmostí jsou i videa přehrávaná na pozadí či přímo v produktech. Vždy rozhoduje první dojem.

Interaktivní bannery

Zaujměte na první pohled

Hýbe se to, bliká to, jezdí to, funguje to! Zaujměte Vašeho zákazníka perfektně promyšlenými interaktivními bannery. Běžné bannery již ztrácejí svou sílu a lehce se přehlíží. Nové pohybující se prvky stáhnou oko a mysl zákazníka právě na Vaše reklamní sdělení a výkon mnohonásobně roste. Je to naprosto jednoduché a funkční. Pouhými 3 kliky můžete začít sestavovat svůj banner stejně jednoduše, jako by jste skládali puzzle. Chtějte být efektivní a používejte nejlepší reklamní mechanismy dneška!

Optimalizace pro vyhledávače

Nasměrujeme k Vám nové zákazníky

Více o našem SEO zde

Plně validní HTML 5 kod s nejlepšími SEO moduly na světě garantuje maximální výkon Vaší webové prezentace. Všechny námi optimalizované weby mají skvělé výsledky a řadí se na top pozice!

Jazykové mutace

Chcete prodávat i zahranice naši krásné země? Nebo nabízíte lokální služby cizincům?

Oslovte a komunikujte s klienty v jejich rodném jazyce. Naše webové prezentace umí hovořit neomezeným počtem jazyků. Zde platí stejné pravidla, jako v běžném životě. „Čím víc jazyků umíš, tím víc jsi prodejním webem.” Ovládání jazykových mutací je stejně jednoduché a intuitivní jako přidávání obyčejných textů.

Výkonná a moderní administrace

Čas je příliš drahý na to jej ztrácet složitostmi a hledáním. Naše administrace jsou jednoduché, intuitivní a velmi přátelské.

Držíme se hesla “V jednoduchosti je síla!”. Totéž platí i o naši administraci. Dlouhé čekání na ajťáka, desítky zbytečně odeslaných emailů a nedostupnost na telefonu je již historií. Změny a úpravy na Vašem novém webu jsou tak jednoduché, jako zvednout telefon a zavolat. Náš back-endový propracovaný editor za Vás vyřeší spousty problémů, jedním klikem jednoduše upravíte text, napojíte galerii, fotky, přidáte odkazy nebo pomocí myši jednoduše a pohodlně upravíte rozložení celé stránky. Editor myslí i na ty z Váš, kteří vládnou tajemnou silou <HTML> jazyka, jednoduchým klikem stačí přepnout do HTML módu a vše si můžete psát sami.

Neomezené designové možnosti

Originální vzhled vždy zaručen

Více Informací

Více slov netřeba, je na čase začít konat.

Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku, kafe platíme my.

Naši největší klienti

Více jak 100 spokojených zákazníků…

 • Děkuji paní ředitelce Yvetě Szabóové za návrh a tvorbu vzdušných a funkčních webových stránek a zároveň celé společnosti Kicero Group s.r.o. za návrh a správu marketingového mixu, díky kterému jsem konečně na internetu vidět. Služby společnosti Kicero Group mohu tak jenom doporučit a to zejména díky jejich vysoké profesionalitě.
  Stema-Tech.cz
  Firma STEMA-TECH
 • Společnost Kicero group s.r.o. pro nás vytvořila nové webové stránky www.adstechnologies.cz, se kterými jsme velmi spolkojeni. Jejich designové zpracování předčilo naše očekávání. Oceňujeme zejména vysokou profesionalitu, rychlost, originalitu. O spokojenosti s jejich prací svědčí i naše navázání spolupráce na další projekt. Za nás určitě můžeme doporučit.
  AdsTechnologies.cz
  Zdeněk Pres
 • Skvělá komunikace, vysoká profesionalita, originální přístup to je firma Kicero group s.r.o. Nový web  www.funnyride.cz, je skvěle, designově i funkčně řešen. Díky paní ředitelce Yvetě Szabóové a jejímu týmu vznikl dynamický, moderně a funkčně řešený web. Tímto moc děkujeme.
  FunnyRide.cz
  Zdeněk Pres
 • Společnost Kicero Group s.r.o. pro mne zhotovila nové www stránky – www.hub-trade.com. S jejich designem a celkovým provedením jsem velmi spokojen. Zejména oceňuji profesionální přístup ředitelky Yvety Szabóové při jejich tvorbě. Tuto společnost a její aktivity mohu všem jen doporučit.
  Hub-Trade.com
  Ing Karel Hub,CSc.
 • Společnost Kicero Group pro nás dokázala v rekordně krátkém čase vytvořit moderní, svěží, přehledné a uživatelsky přívětivé webové stránky. Již po krátké době od spuštění jsme zaznamenali neuvěřitelné snížení míry okamžitého opuštění a zvýšení poptávek. Vzhledem k maximální spokojenosti jsme navázali spolupráci i v dalších projektech. Oceňujeme především rychlost, kvalitu i profesionalitu celého týmu a můžeme jen a jen doporučit
  Datascan.cz
  Ing. Jana Fillová
 • Společnost Kicero group pro nás dokázala v rekordně krátkém čase vytvořit velmi složitý e-shop. K naší zakázce přistoupili s velmi intenzivním nasazením a samotná realizace probíhala během víkendu i nočních hodin. Pana Púčika velmi oceňujeme za vstřícnou a pohotovou komunikaci. Jeho tým si dokázal poradit s velmi šibeničním termínem i dalšími nestandardními požadavky. Děkujeme za spolupráci.
 • S Kicero Group jsme připravovali nový web Fruitisimo v několika jazykových mutacích. Webové stránky byly připraveny velmi rychle, dodatečné požadavky byly zapracovány prakticky obratem. Na spolupráci se nám líbí také rychlost s jakou jsou řešeny naše požadavky a dotazy.
  Fruitisimo.cz
  Veronika Horská
 • Společnost Kicero nám vytvořila webové stránky v rekordně krátkém čase – prakticky ze dne na den vznikl náš nový web. Velmi oceňuji rychlost a kvalitu zpracování.
  Home Office Bistro
  Hana Bártková

Nechte se inspirovat pro Vaše budoucí plány a nápady, rádi se s Vámi podělíme o ukázku našich prací,