Jsme s Vámi už …. 10 let.

Naše motto: „Přišli jsme, změřili jsme, zvítězili jsme“

Specialisté ze společnosti Kicero Group s.r.o. mají více než deset let zkušeností a praxe s profesionálním internetovým marketingem.

Zaměřujeme se především na výkon a efektivitu všech reklamních kampaní. Díky nejmodernějším technologiím a pokročilým aplikacím, dokážeme velmi přesně monitorovat pohyb a veškeré interakce návštěvníků na Vašich internetových stránkách. Průběžně vyhodnocujeme, zda je průběh kampaně, výběr klíčových slov nebo cílení reklamy přesné a efektivní.

Díky digitální analytice dokážeme přesně říci, přes které vyhledávače, klíčová slova, pozice a kampaně uživatel přišel, co na Vašich internetových stránkách dělal, jak postupoval, co jej zajímalo a za jakých podmínek nakoupil. Při interakci se zákazníkem (nákupní košík, registrace, poptávka atd.) jsme schopni výrazně zvyšovat efektivitu a návratnost Vašich investic a minimalizovat náklady – více v kapitole „zvýšení konverzního poměru„.

Nezaměřujeme se pouze na jednu oblast internetového marketingu, ale na celé spektrum možností a snažíme se poskytovat naše služby komplexně – pouze tak má naše práce s klienty opravdu dlouhodobý smysl a efekt!

Naše zázemí

Naše technické zázemí Vám dokáže poskytnout jedinečné služby na skutečně profesionální úrovni, ať již se jedná o reklamní kampaně, vytváření či úpravy webových stránek, anebo stále oblíbenější „optimalizaci“ stránek pro vyhledávače (SEO). Nejsou ani výjimkou technologická řešení naprogramovaná přesně na míru, jen pro Váš projekt. Naší výhodou je vlastní kreativní a grafické zázemí, které dodá webům či podkladům našich klientů svěží moderní tvář a design.

Všem našim klientům spravujeme oblast e-marketingu komplexně a na všech jeho částech neustále pracujeme, vylepšujeme a inovujeme. Všechny naše bežící kampaně nepřetržitě sledujeme, kontrolujeme a popř. upravujeme každý den tak, abychom vždy dosáhli maximálního možného výkonu a fungovaly v souladu s nejnovějšími trendy a postupy.

 

Transparentnost především

Velmi často se setkáváme s tím, že naši klienti dříve od jiných společností nedostávali žádné informace, přehledy nebo reporty z prováděných kampaní a prací. Vlastně ani nevěděli, zač platí. Naše společnost je maximálně transparentní! K veškerým pracím, které pro Vás zpracováváme, dáváme kompletní statistiky v týdenních, 14-ti denních, nebo měsíčních reportech.

 

Servis a podpora až na prvním místě!

Všem našim klientům poskytujeme v rámci spolupráce svého Vlastního servisního poradce, který je pro Vás k dispozici každý pracovní den na telefonu, e-mailu nebo osobní schůzce. Na vyžádání Vám může zaslat např. report z probíhající kampaně, ukázku vyvíjeného webu, nebo detailně vysvětlit připravovanou strategii.. Více o našem servisu zde Servis & Podpora.

Dokážeme přesně změřit výkon Vašeho marketingu před našim zásahem a výkon po našich optimalizačních úpravách a doporučeních. Konzultace, návrhy změn a doporučení jsou pro nás v průběhu spolupráce běžnou praxí a zcela zdarma!

Každý Váš projekt vytváříme a spravujeme s maximální pečlivostí, neboť si velmi dobře uvědomujeme, že nám nesvěřujete pouze své podnikání, ale i svou budoucnost.

Matuš Púčik

Jednatel