Otevřu Vám oči a zbořím Vaše iluze o IT

 První konzultace zdarma, 6 let zkušeností, výborné reference

 •  upozorním na slabá místa, kudy Vám z e-shopu odchází zákazníci
 •  poradím Vám, kde můžete ušetřit finance při provozu Vašeho e-shopu
 •  ukáži Vám, jak využívat e-shop v nastavení marketingu a SEO na maximum
 •  pomohu Vám ušetřit hodiny času denně díky automatizaci procesů
 •  doporučím možnosti propojení a komunikací se sociálními sítěmi

Během 30 – 60 minut se dozvíte nejen plno novinek z on-line světa, ale také Vám předám cenné rady, která Vám navždy změní Váš dosavadní pohled na on-line podnikání

S čím Vám mohu pomoci?

Bez funkčního e-shopu díru do světa ani s pomocí reklamy neuděláte

Nejčastějším problémem, ze kterého si majitelé e-shopu dělají vrásky, je technická nedokokonalost jejich e-shopového řešení, která jim brání v růstu a žere jim hodiny a hodiny času a spousty peněz při neustálem a nikdy nekončícím opravám chyb všeho druhu – od úprav feedů, přes neúplné napojení na účetní systémy až po různé synchronizace a automatizované procesy.

Nikdy nepostavíte konverzní e-shop na e-shopovém jádře, které Vás doslova brzdí v růstu. Proto jsme vyvinuli takové e-shopové řešení, které je maximálně funkční, lze jej ohýbat dle Vašich potřeb na míru, dá se napojit téměř na vše, má v sobě veškerá nastavení pro marketing, SEO a veškeré exporty, které jsou na českém a slovenském trhu k dispozici a mnohem více.

Nejdřív měřte, pak řežte

Vše na internetu se dá změřit a k tomu nám slouží nezpočet analytických nástrojů, GA, GTM, GSC, tepelné mapy, proklikové mapy, vieomonitoring, měření odchodu z košíku nebo z popotávkového formuláře a mnoho dalších, které vždy doporučuji využít před tím, než se rozhodnete udělat jakoukoli změnu v rámci Vašeho on-line podnikání.

Nevíte, zda je design Vašich stránek atraktivní?  Odpověd na všechny otázky je stejná – nejdříve změřit, poté zanalyzovat, vyhodnotit závěr a pak až aplikovat jakékoli změny. Dnes je vše měřitelné, nedejte na subjetivní názory, dejte na názory těch, kdo Vaše stránky navštěvuje!

Vylaďte si e-shop na maximum, nespokojte se s málem!

Odstranění všech nedostatků a zefektivnění všech procesů na e-shopu je tou první věcí, co by měla každá firma udělat před tím, než se vůbec pustí do jakýchkoli marketingových aktivit v rámci svého e-shopu. Není nic horšího, než spustit napůl funkční e-shop, do toho spustit masivní reklamu a pak čekat, co se stane. Věřte mi, že výsledek si tipnu na 100% přesně.

Pomohu Vám sestavit automatizované a plně profesionální e-shopové řešení, které bude umět vše, na co si jen vzpomenete. Nenechávejte Vaše podnikání náhodě. Náhoda je blbec. :)

Investujete plno peněz do marketingu a stále máte bídné konvezre?

Věřte mi, že nespokojenost s výkonem reklamních kamapaní slýchám skoro na každé chůzce. Při auditech zjistíme problém ve špatně nastavených kampaních nebo v nevhodně zvoleném médiu, který se Vám prostě nevyplatí.

Skoro nikdo totiž neřeší, kolik Vás stojí 1 zákazník, jaká je Vaše průměrná marže a průměrná výše objednávky.

Toto jsou jedny z klíčových informací, podle kterých se sestavuje celý marketingový mix tak, abyste na reklamě neprodělali a měli co nejvyšší konverzní poměr.

Nevíte, jse návštěvníci chovají na Vašem webu/ e-shopu?

Dnes se dá změřit úplně vše – nejen to, kam uživatelé nejraději klikají, co je zajímá, ale také umíme odhalit slabá místa, odkud Vám utíkají Vaši potenciální zákazníci z Vašich stránek, čímž zbytečně přicházíte o konverze.

Videomonitoring, tepelné mapy a další měřící nástroje a jejich kvalitní vyhodnocení vyladí Vaše stránky k dokonalosti tak, že je budou Vaši návštěvníci milovat. Pomohu Vám zjisit, co se na Vašich stánkách děje a zda jsou uživatelsky přívětivé.

Nevíte, zda komunikujete na sociálních sítích efektivně?

Poradím Vám, jak vést svůj firemní účet na Facebooku a Instagramu tak, abyste měli co největší dosah za minimum investovaných peněz. Poradím Vám, jak sdílet příspěvky na sociláních sítích, abyste přivedli na svoji stránku co nejvíce fanoušků a stala se tak populární.

Ukáži Vám, čemu se vyvarovat při psaní příspěvků a naopak poradím, jaké další aktivity na sociálních sítích provádět, aby Vás FB účet nabíral na popularitě. Pamatujte na to, že FB slouží primárně k zábavě, ne k prodeji, proto byste takto měli ke svému účtu přistupovat.

Moje poslední realizované projekty

Filtr kategorií
Všechny projekty
Projekty - Yveta

Jak o mě mluví klienti?

 • Grimax.cz
  anemptytextlline
  Společnost Grimax s.r.o. Se více jak dvacet let pohybuje na trhu dveřmi a sortimentem, který s nimi přímo souvisí. Již v počátcích nám bylo jasné, že svět jde cestou onlinu a pro nás bude velice důležité se v tomto světě naučit žít i s tak složitým a variabilním sortimentem, kterým...
 • Popasta.cz
  anemptytextlline
  Začátkem roku 2018 jsme získali od společnosti Kicero vypracovaný audit PPC kampaní, SEO nastavení a UX analýzu pro náš eshop www.popasta.cz. Poznatky získané zvláště pak z oblasti SEO a UX analýzy pro nás byli podstatné a inspirativní a na základě nich jsme se společností Kicero navázali dlouhodobější spolupráci.
 • Organigoo, Kicero e-shopy, teffová mouka
  Organigoo.com
  anemptytextlline
  Pro naši webovou prezentaci/e-shop jsme si po pečlivém výběru vybrali společnost Kicero Group. Při rozhodování nás přesvědčilo profesionální technické řešení a navržený individuální design paní Yvetou Szabóovou. Oceňujeme průběžné aktualizace, přehledné prostředí administrace a skvělou zákaznickou podporu. E-shop od společnosti Kicero Group můžeme doporučit.
 • Anglickyprosim.cz
  anemptytextlline
  I highly recommend Yveta and Kicero Group. She is very reliable, honest and abundantly helpful. Not only is her communication fast, but spot on. Yveta is an extreme pleasure to work with and her experience in the business allows her to work at the highest professional level.
 • Nutrit.cz a Wellness4You.cz
  anemptytextlline
  Paní Szabóová má skvělý cit pro grafiku a dává užitečné rady. Díky ní máme 2 moderní a rychlé e-shopy www.nutrit.cz a www.wellness4you.cz, se kterými můžeme využít marketingové nástroje na maximum. Také nám pomohla se zajímavým spojením eshopu a sociálními sítěmi.
 • Stema-Tech.cz
  anemptytextlline
  Děkuji paní ředitelce Yvetě Szabóové za návrh a tvorbu vzdušných a funkčních webových stránek a zároveň celé společnosti Kicero Group s.r.o. za návrh a správu marketingového mixu, díky kterému jsem konečně na internetu vidět. Služby společnosti Kicero Group mohu tak jenom doporučit a to zejména díky jejich vysoké profesionalitě.
 • AdsTechnologies.cz
  anemptytextlline
  Společnost Kicero group s.r.o. pro nás vytvořila nové webové stránky www.adstechnologies.cz, se kterými jsme velmi spolkojeni. Jejich designové zpracování předčilo naše očekávání. Oceňujeme zejména vysokou profesionalitu, rychlost, originalitu. O spokojenosti s jejich prací svědčí i naše navázání spolupráce na další projekt. Za nás určitě můžeme doporučit.
 • FunnyRide.cz
  anemptytextlline
  Skvělá komunikace, vysoká profesionalita, originální přístup to je firma Kicero group s.r.o. Nový web  www.funnyride.cz, je skvěle, designově i funkčně řešen. Díky paní ředitelce Yvetě Szabóové a jejímu týmu vznikl dynamický, moderně a funkčně řešený web. Tímto moc děkujeme.
 • Hub-Trade.com
  anemptytextlline
  Společnost Kicero Group s.r.o. pro mne zhotovila nové www stránky – www.hub-trade.com. S jejich designem a celkovým provedením jsem velmi spokojen. Zejména oceňuji profesionální přístup ředitelky Yvety Szabóové při jejich tvorbě. Tuto společnost a její aktivity mohu všem jen doporučit.

Domluvte si se mnou konzultaci zdarma

Moje poslední články

Jsme moderní a aktivní firma #kicerogroup