Jsme developeři těch nejlepších e-shopů

Specializujeme se na e-shopy a marketing k nim

Developeři ze společnosti Kicero Group s.r.o. mají více než deset let zkušeností a praxe s vývojem profesionálníh e-shopů a e-marketingem. Spoléhají na nás i ty největší e-shopy v Čr. Zaměřujeme se především na výkon, efektivitu, propojení a komplexní logistiku Vašich e-shopových řešení. V našem portfoliu najdete jak e-shopy na míru, tak e-shop na pronájem.

Díky digitální analytice dokážeme přesně říci, přes které vyhledávače, klíčová slova, pozice a kampaně uživatel přišel, co na Vašich internetových stránkách dělal, jak postupoval, co jej zajímalo a za jakých podmínek nakoupil. Při interakci se zákazníkem (nákupní košík, registrace, poptávka atd.) jsme schopni výrazně zvyšovat efektivitu a návratnost Vašich investic a minimalizovat náklady.

Naše zázemí

Nejsme žádná garážová agentura! Naše hlavní vývojové centrum můžete navštívit na adrese Pražákova 752/50d, Brno – Horní Heršpice. Po sjezdu z dálníce na Brno centrum Cca 150 m. Pražské kanceláře se nyní rekonstruují do nové podoby. Budou dostupné v červnu 2018.

Servis a podpora až na prvním místě!

Všem našim klientům poskytujeme v rámci spolupráce svého Vlastního servisního poradce, který je pro Vás k dispozici každý pracovní den na telefonu, e-mailu nebo osobní schůzce. Na vyžádání Vám může zaslat např. report z probíhající kampaně, ukázku vyvíjeného webu, nebo detailně vysvětlit připravovanou strategii.. Více o našem servisu zde Servis & Podpora.

Transparentnost především

Velmi často se setkáváme s tím, že naši klienti dříve od jiných společností nedostávali žádné informace, přehledy nebo reporty z prováděných kampaní a prací. Vlastně ani nevěděli, zač platí. Naše společnost je maximálně transparentní! K veškerým pracím, které pro Vás zpracováváme, dáváme kompletní statistiky v týdenních, 14-ti denních, nebo měsíčních reportech.

Slovo jednatele

“Každý Váš projekt vytváříme a spravujeme s maximální pečlivostí, neboť si

velmi dobře uvědomujeme, že nám nesvěřujete pouze své podnikání, ale i svou budoucnost.”

Matuš Púčik

Jednatel

Náš tým

Ředitelka, e-shopový specialista

Zobrazit profil

Marketingový specialista

Zobrazit profil
Petra Róthová

Technická podpora
+420 725 722 670

Zobrazit profil