Heuréka.cz & Zboží.cz

Srovnávače zboží jsou jasnou volbou pro všechny eshopy hrající hlavně na cenu nebo reference. E-shopy s profesionální nabídkou služeb se dokáží odlišit od konkurence pomocí kvalitních referencí z Ověřeno zákazníky – jako jsou např. dodací lhůta, reklamace, shoda zboží s popisem aj. V případě, že dokážete konkurovat cenou, kvalitou služeb a profesionálním zázemím, je tato volba právě pro Vás jasnou jedničkou.

Co poskytuje náš nástroj pro správu feedu Heureky a Zboží.cz?

Poskytujeme nástroj, který umožní měnit data pro vyhledávače zboží.
Lze tak opravovat chyby, nastavovat ceny za prokliky, opravovat nespárované kategorie, či položky a mnoho dalšího.

Pravidelný 3 denní Audit XML souborů pro vyhledávače zboží

Audit vyhledá chyby v nabídce e-shopu. Jejich oprava se projeví jak ve vyhledávačích zboží, tak na výsledcích ostatních kampaní. Příkladem je vyhledání položek, kde chybí obrázky zboží. Uživatelé zboží bez obrázku kupují pramálo. Doplnění tak bude mít vliv i na SEO, či další reklamní kampaně..

Nástroje pro Google Nákupy a Google AdWords

Umožňuji konvertovat data z XML pro Heureku či Zboží.cz na XML pro Google Nákupy. Umožňuji tato data dále měnit tak, aby přinášela co nejlepší výsledky v reklamách Product Listin g Ads.

Produktové kampaně v Skliku

Poskytuji nástroje pro zřízení „produktových kampaní“ v Skliku. Lze tak připravit PPC reklamu, kdy stovky, či tisíce položek zboží budou mít každá svůj vlastní inzerát.