Google Analytics

Google Analytics je aplikace vyvinutá společností Google Inc. sloužící k digitální analytice internetových prezentací. Naše společnost využívá nástroje Google Analytics k detailní analýze obsahu internetových prezentací našich klientů, k analýze interakcí v sociálních sítí, mobilních analýz a hlavně analýz konverzí a investic.

 

Služby které Vám nabízíme v rámci aplikace Google Analytics:

Kontrola a natavení účtu Google Analytics

Chcete perfektně porozumět Vašim zákazníkům a přesně vědět, jak se na Vašich stránkách chovají, kam chodí, co je zajímá a v neposlední řadě jak je Vaše reklama účinná?
Založit, spustit a definovat cíle v účtu Google Analytics již nestačí. Pro maximální výkon a co nejpřesnější data se musí účet Google Analytics perfektně nakonfigurovat.

Mnoho reklamních agentur často nastaví Google Anylitics špatně, což může způsobit špatně definované cíle, či zkreslené výstupní údaje.

Měření konverzí a měření vícekanálových reklam
Zlepšení online prodeje pomocí přehledů elektronického obchodu. Určíme produkty, které se nejlépe prodávají a nejhodnotnější propagační akce. V případě složitých transakcí i jednoduchých nákupů uskutečněných prostřednictvím jediného kliknutí,  Vám v přehledu elektronického obchodu pomůžeme zjistit, proč u Vás zákazníci nakupují a jaké nákupy uskutečňují.

Site Search: Přivedeme Vám zákazníky k cíli rychleji

Víte o tom, že pokud návštěvníci nemohou nalézt to, co hledají nebo o co mají zájem, často odchází ke konkurenci? Díky přesným přehledům v Google Analytics můžete zjistit, co návštěvníci skutečně hledají. Díky dostatečným informacím a budoucímu správnému nastavení Vaší internetové prezentace, dokážeme výrazně zkrátit dobu k dosažení konverze.

Analýza stránek: Zjistíme, jak a kudy se Vaši návštěvníci na stránkách pohybují

Zjistíme, kudy nejčastěji a jak se Vaši zákazníci na stránce pohybují a pokud bude zapotřebí, upravíme jejich pohyb tak, abychom získali co nejvyšší konverznost.

Analýza rychlosti webu: Není nic horšího, než pomalu se nahrávaný web

Díky Google Analytics a GTMetrix dokážeme zjistit, jak rychle se Vaše stránky nahrávají, následně optimalizovat rychlost a uživatelskou přívětivost.

Měření interakce: Zjistíme, co návštěvníci na Vašem webu dělají

Vaše představa o pohybu návštěvníků, jejich následného zapojení a skutečná realita, se mohou v zásadě dost lišit. Nenechte si unikat klienty mezi prsty. Zacílíme Vaši prezentaci na nejinteraktivnější body a přivedeme Vám nové konverze.

POZOR!

Skoro každý den se setkáváme s klienty, kteří mají špatně nastavený Google Analytics a přichází o velké peníze. Mnohé firmy navíc ani netuší, jak by jim služba Google Analytics mohla vydělat. Bezplatně Vám zkontrolujeme Váš účet Google Analytics! Rádi se podíváme a navrhneme řešení, které vylepší Vaše nastavení a pomůže Vám zvýšit konverzní poměry.

Správné nastavení služby Google Analytics Vám zajistí, že data budou opravdu relevantní, přesná a můžete je použít pro stavbu budoucích marketingových kampaní.

Kontaktujte nás a nechte si zpracovat audit Vašeho Google Analyticsu zdarma.

Máte-li zájem o naše služby, zašlete nám nezávaznou poptávku.

Obratem se Vám ozveme a probereme Váš projekt zcela zdarma.

Vaše kontaktní údaje

Vaše Jméno

Email

O jaký typ služby máte zájem?

Zadejte, prosím, kontrolní text do pole níže

captcha

Bližší Specifikace