Firemní YouTube

Youtube.com je jeden z největších světových portálů pro sdílení videí a video prezentací. Drtivá většina firem v ČR podceňuje sílu a využití tohoto jednoduchého a velmi efektivního kanálu. I přesto, že popularita YouTube roste, lidé si již nesdílejí pouze zajímavá a zábavná videa, ale začali vyhledávat taktéž video manuály, nápovědy, či řešení svých problémů.  Dle čísel a statistik, popularita YouTube kanálu pro podnikání a celkový přínos firem každoročně značně stoupá.

YouTube se stává velmi efektivním nástrojem pro cílený marketing či remarketingové služby. Naši klienti, kteří se naučili využívat YouTube, rostou v průměru rychleji než firmy, které jej nepoužívají.

Máte produkty, služby nebo chcete představit něco nového?  Popř. chcete poskytnout již svým stávajícícm zákazníkům instruktážní videa s použitím produktu nebo detailněji vysvětlit Vaše služby? Na portálu YouTube si nyní můžete vytvořit vlastní firemní účet a prakticky ihned začít využívat jeho síly a stamilionů uživatelů.

 

Firemní YouTube a nastavení

Nezapomeňte, že Váš YouTube kanál je vizitkou Vaší společnosti a její úrovně. Stejně jako Vaše webová prezentace, vyžaduje Váš YouTube kanál patřičné nastavení i grafické zobrazení, aby Vaši klienti věděli, že kanál patří Vám. Základem by mělo být Vaše logo, kontakt, odkaz na WWW stránky a v ideálním případě i barevný design, který by měl korespondovat s Vašimi www stránkami.

Po vytvoření Firemního Youtube kanálu, můžete vkládat a snáze prezentovat svá videa, která můžete taktéž sdílet na svých www stránkách, sociálních sítích nebo Google plus účtu. Díky oboustrannému propojení Vašich www stránek a YouTube kanálu, můžete získat i spousty odběratelů Vašeho kanálu, kteří přijdou skrz webové stránky na Vás YouTube kanál a díky odběru novinek budou mít Vaše nová videa hned z první ruky v momentu jejich uveřejnění na YouTube.

Pozitivní i negativní komentáře a jejich vliv

Pomocí komentářů, které návštěvníci zanechají u jednotlivých uskutečněných interakcí, které uživatelé udělají, můžete sledovat, co si o Vašich produktech myslí, vylepšovat Vaše produkty/služby, či přesněji cílit reklamní kampaně. Taktéž můžete pružně reagovat na jakékoliv dotazy, nesrovnalosti nebo podat přesnější vysvětlení. Nemusíte se Však obávat z negativních komentářů ze strany konkurence, Vše se dá velmi dobře korigovat.

Perfektní propojení s Google Analytics

YouTube nabízí již v základním nastavení účtu napojení na měřící nástroj Google Analytics. Pomocí Google Analytics budete mít vždy perfektní přehled o tom, jak se Vaši zákazníci pohybují, která videa je nejvíce zajímají, která sledovali až do konce a která nemají vysoký úspěch, jaké následné kroky a na sebe navazující interakce uživatelé provádějí, jak se následně pohybují po Vašem webu a mnoho dalších informací. Tyto velmi přesně získané údaje dokážeme zpracovat, vyhodnotit a následně velmi přesně cílit reklamu na budoucí zákazníky. Více o možnosti analytiky zde – Webová analytika.

Jak efektivně využívat YouTube Kanál?

 • Budování značky
 • Budování vztahu se zákazníky a jejich důvěry k Vám
 • Představení nových služeb – výrobků
 • Získání nových, platících zákazníků
 • YouTube nabízí přesné měření a analýzu návštěvnosti Vašich YouTube stránek
 • Inovativní přístup – člověk raději poslouchá, než čte

Výhody YouTube kanálu

 • Velmi nízké náklady na reklamu
 • Nahrávání videí je zdarma
 • YouTube funguje jako fulltextový vyhledávač, vhodná klíčová slova přivedou nové návštěvníky
 • Kompletní kontrola nad účtem a jeho efektivní řízení
 • Perfektní cílenost reklamy

Aby byl Váš YouTube účet úspěšný, je zapotřebí s uživateli komunikovat. Na YouTube a sociálních sítích to platí dvojnásob. Buďte aktivní, sdělujte novinky, aktivně reagujte na komentáře návštěvníků, prezentujte výrobky a služby, prakticky Vše, co se u Vás ve firmě stane. 

a co Váš YouTube kanál…

Máte li zájem o vytvoření firemního YouTube kanálu nebo kompletní správu vč. servisu, jsme pro Vás tou správnou volbou. Aktivně spravujeme několik YouTube kanálů a rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a reference.

Máte-li zájem o naše služby, zašlete nám nezávaznou poptávku.

Obratem se Vám ozveme a probereme Váš projekt zcela zdarma.

Vaše kontaktní údaje

Vaše Jméno

Email

O jaký typ služby máte zájem?

Zadejte, prosím, kontrolní text do pole níže

captcha

Bližší Specifikace