Firemní účet Google plus – je zapotřebí?

Sociální síť Google+ nebo Google Plus, chcete-li, je zatím v ČR spíše ojedinělá, ale velmi podceňovaná záležitost. Firmy, které již dnes využívají firemní profil Google plus, získávají obrovskou konkurenční výhodu.

Samozřejmostí je, že Google se snaží konkurovat facebooku. a tak preferuje svou síť ve fulltextovém vyhledávači před ostatními. Google nedávno vydal poznámku, že toto preferování omezí, či úplně zruší.

Jeho reálné využití

Máte-li produkty nebo služby, které chcete více než standardně prezentovat, popř. poskytnout stávajícím klientům instruktážní videa, zákaznickou podporu nebo rychlou komunikaci, je Google+ vhodná volba. Vaši klienti se na Vás prostřednictvím Google plus mohou obracet prakticky kdykoliv a Vy o tom budete ihned informováni. Google plus je taktéž ideální pro spojení s YouTube účtem.

Pojďme si říci důvody, proč by Vaše firma měla mít Google Plus

Samotná služba je poskytována přímo společností Google Inc.. Přítomnost a aktivita Google plus nyní zásadně ovlivňuje výsledky full textového vyhledávání (SEO). Vzhledem k tomu, že se v České republice přetahuje o pozici jedničky se seznamem.cz, domníváme se, že se tato fulltextová výhoda ani nezmění. Kvalitní a dobře cílená návštěvnost skrz vyhledávače je pro mnoho webových stránek zásadním faktorem, proto je využití služby google plus zásadní i pro malé a střední firmy.

Další a vcelku zásadní krok, proč mít Google plus je zajímavý fakt, že společnost Facebook v rámci získávání co nejvíce financí z inzerentů, zásadně ovlivnila a stále ovlivňuje dosah a zobrazení příspěvků Vašim fanouškům. Není to tak dávno, kdy se příspěvky zobrazovali prakticky všem Vašim fans, v dnešní době je to okolo 10%. Tím pádem zde nastává prostor pro velmi efektivní a levné cílení reklamy pro velké množství publika – Vašich zákazníků.

U firmy, která začala používat sociální síť a účet Google plus, jsme v mezi ročním porovnání zaznamenali růst tržeb o 3%, oproti stejnému období předchozích let.

Jak efektivně využívat Google Plus účet?

Výhody Google plus účtu

  • Stylová vizitka Vaší společnosti
  • Budování značky
  • Možnost komunikace se zákazníky
  • Představení nových služeb a výrobků
  • Budování vztahu a důvěry se zákazníky
  • Perfektní statistiky a měřitelnost
  • Výborný dosah příspěvků
  • Podpora fulltextového vyhledávání
  • Kompletní kontrola nad účtem a jeho efektivní řízení
  • Prakticky nulové náklady na reklamu

Již nyní Vám však můžeme garantovat fakt, že mít firemní účet Google plus bude dříve nebo později prakticky nutnost. Znáte přísloví „Kdo dřív přijde, ten dříve mele?“. 

Přemýšlíte nad Google Plus účtem?

Máte-li i Vy zájem o vytvoření firemního Google plus kanálu nebo jeho kompletní správy, naši experti na sociální média jsou pro Vás tou správnou volbou.

Máte-li zájem o naše služby, zašlete nám nezávaznou poptávku.

Obratem se Vám ozveme a probereme Váš projekt zcela zdarma.

Vaše kontaktní údaje

Vaše Jméno

Email

O jaký typ služby máte zájem?

Zadejte, prosím, kontrolní text do pole níže

captcha

Bližší Specifikace