Eshop propojený s Pohodou

Jsme specialisté na Pohodu

Jednoduše, levně a rychle, do 48 hodin můžete mít nový profesionální e-shop s napojením na pohodu od 1.890,- Kč / měsíc

Vyzkoušejte náš profesionální e-shop na pronájem za 1.890,- Kč měsíčně s propojením na Pohodu

Náš plně profesionální ineternetový obchod Kicero e-shop lze propojit s ekonomickým systémem Pohoda velmi rychle a jednoduše. Automatizované propojení dat představuje úžasné zefektivnění práce, která Vám ušetří až desítky hodin času měsíčně.

 

Automatizovaná aplikace vyvinutá naší společností “Kicero Pohoda konektor” je plně propojen s informačním systémem Pohoda všech variant. Umíme taktéž nastavit automatizovanou synchronizaci s Vaší Pohodou.

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

 

Hlavní přínosy pro Vaši firmu

  • Zvýšení efektivity práce Vás a Vašich zaměstnanců, zjednodušení přenosů dokladu do pohody, snížení účetních nákladů, přesná skladovost a rychlost komunikace

Co vše synchronizujeme

Do administrace našeho e-shopu již nemusíte, mimo případu, že potřebuje pracovat s popisy zboží, resp. s marketingem prostřednictvím článků aj.

Synchronizujeme

  • Kompletní karty – popisky, sklady, nastavení, seo atributy, internetové parametry i individuální nastavení
  • Cenové hladiny, ceníky a měny
  • Taktéž umíme na základě názvu produktu či speciálních úprav vytvořit varianty (např. rozdělením kódů produktů, EANů apod.)
  • Specializujeme se na dělení datových vět a vytváření variant např. z EAN kódu
  • Synchronizujeme a přenášíme objednávky, zákazníky, kategorie, obrázky
  • Automatické projevy změn produktových karet v e-shopu.
    Na základě vyřízených objednávek (= vystavených faktur) je vyskladňováno zboží, tento projev je autmaticky aktualizován

 

Předimplementační analýza integrace Pohody

  • Předimplementační analýza je nutností, která předchází problémům v případě nekompletním požadavkům ze strany klienta. Při předimplementační analýze zkoumáme Vaše požadavky, možnosti a navrhujeme popř. další vhodná řešení. Předimplementační analýza trvá v rozsahu 1-3 hodin.

 

Cena a rozsah propojení e-shopu s Pohodou

Jednostranný import z IS Pohoda do našeho pronájmového řešení vychází cca na 2- 6 hod. práce, v závislosti na indivudálních nastavení pohody, variant a karet. V průměruvšak cca 4.500,- Kč.

Kompletně automatizované propojení s IS Pohoda – pravidelná aktualizace skladů, produktů, zákazníků, stavů objendávek. cenových hladin, dokladů aj. lze pořídit již za 25 000 Kč. (jednorázový poplatek za aplikaci pro automatizované synchronizace)

 

Na základě předimplementační analýzy stanovíme přesnou cenu s tolerancí 10% rozdílu v ceně. Cena každého propojení se odvíjí od jeho náročnosti a požadavků na přenos.

 

Nezávazně poptat


Poslední reference